لینک بایو همه کاره و کاملا رایگان

تمام قابلیت هایی که توی تمام لینک بایو ها هست رو بعلاوه کلی قابلیت دیگه رو رایگان میتونی توی انار داشته باشی. همین الان لینک بایو حرفه ایت رو بساز

فضایی شبیه اینستاگرام

لینک بایوت کاملا شبیه اینستاگرامت هست و تمام پست هات هم توی لینک بایوت لود میشن و حتی میتونی به جای آیدی اینستاگرام از این به بعد لینک انارت رو برای مشتری هات بفرستی که اگه با مراجعه به اینستاگرام مشکل دارن از این طریق راحت پیجتون رو ببینن

هر لینکی که دوست داری اینجا بذار

از آدرس شبکه های اجتماعیت گرفته تا آدرس مغازه یا محل کسب و کارت رو میتونی توی لینک انارت تعریف کنی تا کاربر هات بهش دسترسی داشته باشن. همینطور میتونی تمام راه های ارتباطی با خودت تو پیام رسان های مختلف رو هم تو لینک انارت بذاری تا یه لینک همه کاره داشته باشی.

رضایت مشتری جدید

به جای اینکه بخوای با استوری های رضایت مشتری اعتماد فالوور هات رو جلب کنی میتونی از سیستم ثبت نظر واقعی انار استفاده کنی و از فالوور هات بخوای که بیان و توی لینکت نظراتشون رو ثبت کنن و اینطوری امتیاز و نظرات واقعی برای پیجت داشته باشی.

پست هاتو لینک دار کن

اگه سایت داری و مشتری هات محصولاتتو توی سایتت پیدا نمیکنن میتونی زیر هر پستت و یا حتی روی هر اسلاید پستت توی انار لینک صفحه خرید اون محصول رو بذاری تا فالوور هات با مراجعه به انارت و انتخاب پست مد نظرشون مستقیم به صفحه خرید اون محصول هدایت بشن.

پست هاتو محصول کن

اگه فروشگاه هستی و محصول داری میتونی پست هاتو تبدیل به محصولات قابل سفارش کنی! و از این به بعد فالوور هات که به لینک انارت مراجعه کنند روی پست هات که کلیک کنند میتونن محصول داخل پست رو آنلاین ثبت سفارش کنند. اگه بخوای میتونی به توضیحات بیشتر مراجعه کنی تا اطلاعات بیشتری در مورد این قابلیت به دست بیاری.

اطلاعات بیشتر

!از لینکت پول در بیار

انار یه قابلیت ویژه داره که بهت کمک میکنه از لینکت بدون هیچ هزینه ای کسب درآمد کنی. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این مورد به دست بیاری میتونی به روی اطلاعات بیشتر بزنی و توضیحات رو ببینی.

اطلاعات بیشتر

همین حالا لینک انارتو بساز

بزن بریم
چرا باید از انار استفاده کنیم؟
  • تهران، خیابان استاد معین، بالاتر از دامپزشکی، نبش کوچه پازوکی، پلاک ۱۳، واحد ۴

  • 021-91694582
  • 021-66034721