ویژگی ها امکانات انار برای تولیدی ها و فروشگاه ها

با انار میتونی هم درآمدت رو بیشتر کنی و هم توی هزینه و زمانت صرفه جویی کنی.

تیم انار با تحقیقاتی که انجام داده مشکلات تولیدی ها و فروشگاه رو بررسی کرده و برای هر کدومش راه حلی رو بهتون ارائه میکنه.

چهار ویژگی مهم انار برای تولیدی ها و فروشگاه ها

انار چه مشکلاتی رو حل میکنه

جلب اعتماد فالوورها

یکی از بزرگترین مشکلات عدم اعتماد فالوور هاست که انار با در اختیار گذاشتن درگاه پرداخت دارای نماد اعتماد الکترونیک به فروشگاه ها و همینطور سیستم ثبت نظر های واقعی این مشکلات رو حل کرده.

مدیریت سفارشات

وقتی فروشگاهتون یکم بزرگ میشه و حجم سفارشاتون یکم زیاد میشه اینکه سفارش ها مال کی بود و کدوم سفارش رو باید کجا بفرستم و اطلاع رسانی به خریدار بابت وضعیت سفارشش کار پر دردسری میشه که با انار این مشکلت هم حل میشه

مدیریت موجودی

خیلی از خرید ها سر موجودی گرفتن و ارتباط با ادمین کنسل میشه و خریدار از خریدش منصرف میشه. ولی با سیستم مدیریت موجودی و قیمت انار اولا برای هر تنوع جداگانه میتونی قیمت و موجودی بدی دوما موجودی هات هم به خریدار ها آنلاین اعلام میشه

فروش کاملا آنلاین

موجودی و قیمت و تنوع ها و ثبت سفارش ها همش آنلاین میشن و دیگه لازم نیست فالوور تو دایرکت بهت پیام بده و کلی وقتت برای این موضوع گرفته بشه یا هزینه چند تا ادمین بدی که جواب مشتری هات رو بدن. با انار همه کارات به راحتی انجام میشه

فروش کالا هات رو با انار چند برابر کن!

وقتی سرویس فروشگاهیت رو توی انار فعال کنی و اگه بخوای انار میتونه عکس و اطلاعات محصولاتت رو در اختیار تعداد زیادی بازاریاب و همکار در فروش بذاره و اونا هم کالاهات رو برات مثل آب خوردن برات بفروشن.

مراحل دریافت سرویس افزایش فروش

ثبت نام در انار

لازمه که اول داخل انار ثبت نام کنی و بعدش میتونی اکانت اینستات رو به صفحه انارت وصل کنی و پست هات رو توی انار ببینی.

سیستم فروشگاهی

بعد از ثبت نام یه گزینه توی محیط پروفایلت نمایش داده میشه که میتونی اکانتت رو تبدیل به فروشگاه کنی و لازمه اطلاعات ارسالت رو بگی.

تعریف محصولات

بعدش تب محصولات برات نمایش داده میشه و میتونی محصولاتت رو از اونجا تعریف کنی یا بری زیر هر پستت و دکمه تبدیل پست به محصول رو بزنی.

افزایش فروش

بعد از تعریف محصول میتونی دکمه افزایش فروش رو از پروفایلت بزنی و محصولاتی که میخوای بقیه برات بفروشن رو مشخص کنی.

قیمت همکاری کالاها

میتونی کالا ها رو تو فروشگاهت به یه قیمت بفروشی و به همکار در فروش هات کالا ها رو با تخفیف ارائه کنی تا بتونن بیشتر برات بفروشن.

فروش محصول به صورت همکاری و امانی

انار یه امکان دیگه هم به شما میده و اونم این هست که میتونید محصولات فروشگاه های دیگه رو تو فروشگاه خودتون با سود دلخواهتون بفروشید! اگر اطلاعات بیشتری توی این زمینه میخوای میتونی به صفحه مربوط به این بخش مراجعه کنی و توضیحاتش رو مطالعه کنی

انار هزینه اشتراک نداره و اکانت انار همیشه رایگانه

شما برای داشتن اکانت انار و استفاده از قابلیت های رایگانش نیاز به پرداخت هزینه ندارید و همیشه انار براتون رایگان هست ولی فروش محصولات در انار به خاطر تمام امکاناتی که انار در اختیارتون قرار میده از جمله درگاه پرداخت، فروشگاه آنلاین، مدیریت سفارشات، سیستم افزایش فروش، محصول برای همکاری در فروش و... به ازای هر فروشی که از محصولات خودتون باشه ۲ درصد و به ازای فروش هر کدوم از کالاهای همکاری در فروش ۱۰ درصد از سودتون کمیسیون دریافت میشه.

خدمات کامل فروشگاه

۲ درصد کمیسیون/به ازای هر سفارش
  • درگاه پرداخت
  • مدیریت سفارشات
  • مدیریت موجودی
  • همکاری در فروش کالا های شما

فروش کالای همکاری

۱۰ درصد کمیسیون/به ازای هر سفارش
  • دسترسی به کالاهای همکاری
  • درگاه پرداخت
  • مدیریت سفارشات