درآمد میلیونی ماهیانه با سیستم همکاری در فروش

فرقی نمیکنه که درآمد نداری و یا به دنبال درآمد های دوم و سوم هستی. انار بهت کمک میکنه که بدون هزینه و داشتن سرمایه درآمد میلیونی ماهیانه داشته باشی و هر ماه هم این درآمد رو افزایش بدی و چند برابر کنی

چجوری بدون سرمایه و هزینه به درآمد برسیم؟

خیلی هاتون فکر میکنید برای اینکه به درآمد برسین نیازه که پول و سرمایه داشته باشین یا محصولی داشته باشین که اون رو تو شبکه های اجتماعیتون مثل اینستاگرام و تلگرام و یوتیوب بفروشید. ولی با انار شما به هیچ کدوم از اینا نیاز ندارید.

انار دقیقا چی کار میکنه؟

بهت فروشگاه میده

یه فروشگاه آنلاین با تمام قابلیت هاش رو رایگان در اختیارت میذاره که راحت محصولات رو بفروشی و همینطور میتونی فروشگاهتو به اینستاگرامت وصل کنی و همه پست هاتو توی فروشگاهت ببینی.

بهت محصول میده

محصولات تولیدی ها و فروشگاه های مختلف رو با قیمت تولیدی و یا با تخفیف ویژه در اختیارت میذاره که دستت باز باشه تا با هر قیمتی که دوست داری و با سود دلخواهت بفروشی.

سفارشاتت رو مدیریت میکنه

سفارشاتی که توی فروشگاهت ثبت میشه رو برات پیگیری میکنه و مدیریت میکنه و هم به خودت و هم به خریدار اطلاع میده که سفارش تو چه وضعیتی و مرحله ای هست و نیاز به پیگیری خریدار هم نیست.

سفارشاتت رو ارسال میکنه

بعد اینکه سفارشت تایید بشه خودش کارای ارسال سفارش رو برات پیگیری میکنه تا سفارش به دست مشتریت برسه و تو لازم نیست درگیر ارسال سفارش و اطلاع رسانی به مشتریت بشی.

به دو روش میتونید محصولات انار رو بفروشید

فروش کالا ها توی فروشگاه!

اگر پیج فروشگاهی داری میتونی پیجت رو به انار وصل کنی و تو پیج فروشگاهیت محصولات رو بفروشی و یا میتونی یه پیج فروشگاهی راه بندازی و محصولات رو اونجا به اشتراک بذاری و معرفی کنی.

تولید محتوای خلاقانه

توی این ویدیو می بینید که این خانم با استفاده از سرویسی شبیه به انار یه محصول رو با تولید محتوای خلاقانه تو پیج خودش معرفی میکنه و به صورت آنلاین میفروشه و به همچین درآمدی دست پیدا میکنه که شما هم میتونید همین کار رو کنید و محصولات رو توی پیج خودتون معرفی کنید.

مراحل استفاده از همکاری در فروش انار

ثبت نام در انار

لازمه که اول داخل انار ثبت نام کنی و بعدش میتونی اکانت اینستات رو به صفحه انارت وصل کنی و پست هات رو توی انار ببینی.

درخواست همکاری

بعد از اون به تب کسب درآمد انار برو و از همونجا درخواست همکاری در فروشت رو ثبت کن و منتظر تایید درخواستت بمون

انتخاب محصول

بعدش تو تب کسب درآمد به محصولات دسترسی پیدا میکنی و میتونی محصولی که راحت تر میتونی بفروشی رو پیدا کنی و انتخاب کنی.

تعیین سود دلخواه

محصولی که انتخاب کردی رو باید سود دلخواه خودت رو برای فروش اون تعیین کنی تا بعد از فروش محصول سودی که تعیین کردی برات واریز بشه.

اشتراک گذاری

بعدش کافیه کالا ها رو توی اینستاگرام یا تلگرام و یا جاهای دیگه به اشتراک بذاری و برای خریدشون هم لینک انارت رو به خریدار ها بدی .

انار هزینه اشتراک نداره و اکانت انار همیشه رایگانه

شما برای داشتن اکانت انار و استفاده از قابلیت های رایگانش نیاز به پرداخت هزینه ندارید و همیشه انار براتون رایگان هست ولی فروش محصولات در انار به خاطر تمام امکاناتی که انار در اختیارتون قرار میده از جمله درگاه پرداخت، فروشگاه آنلاین، مدیریت سفارشات، سیستم افزایش فروش، محصول برای همکاری در فروش و... به ازای هر فروشی که از محصولات خودتون باشه ۲ درصد و به ازای فروش هر کدوم از کالاهای همکاری در فروش ۱۰ درصد از سودتون کمیسیون دریافت میشه.

خدمات کامل فروشگاه

۲ درصد کمیسیون/به ازای هر سفارش
  • درگاه پرداخت
  • مدیریت سفارشات
  • مدیریت موجودی
  • همکاری در فروش کالا های شما

فروش کالای همکاری

۱۰ درصد کمیسیون/به ازای هر سفارش
  • دسترسی به کالاهای همکاری
  • درگاه پرداخت
  • مدیریت سفارشات
چرا باید از انار استفاده کنیم؟
  • تهران، خیابان استاد معین، بالاتر از دامپزشکی، نبش کوچه پازوکی، پلاک ۱۳، واحد ۴

  • 021-91694582
  • 021-66034721